Publiczne Przedszkole w Serbach

Spotkanie z policjantem.

Wrzesień 17th, 2019

16 września dzieci uczestniczyły w pogadance na temat „Bezpieczeństwo w drodze do przedszkola”. Przedszkolaki odpowiadały na pytania i zadawały pytania. Dowiedziały się dużo o bezpieczeństwie i pracy policjantów. Na zakończenie spotkania otrzymały odblaski.

Ratownicy w przedszkolu.

Czerwiec 9th, 2019

W dniu 07. 06. 2019 r. w przedszkolu gościliśmy ratowników medycznych, którzy pokazali dzieciom jak rozpoznać człowieka potrzebującego pomocy, jak wykonać sztuczne oddychanie i jak ułożyć poszkodowanego w pozycji bocznej.

Spektakl – 26. 02. 2019 r.

Luty 27th, 2019

Spektakl profilaktyczno – edukacyjny pt. O krzykliwym Skrzacie i magicznej księdze” w wykonaniu aktorów z teatru MORALITET z Krakowa dostarczył dzieciom wiele wrażeń, pomógł zrozumieć, że w każdym momencie swojego życia można zmienić swoje postępowanie, spotkać osoby, które im w tym pomogą, zyskać przyjaźń i sympatię innych osób.

Na balu karnawałowym

Luty 24th, 2019

Na bal karnawałowy wszyscy wstawili się w strojach bajkowych i z dobrym humorem.  Chętne dzieci brały udział w konkursach. Jeden z nich to „Kopciuszek”. Uczestnik miał za zadanie oddzielić fasolę i orzechy. Wszystkie dzieci otrzymywały słodkie nagrody.

Dzień Babci i Dziadka.

Styczeń 26th, 2019

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka odbyła się w świetlicy wiejskiej.Przedszkolaki przedstawiły jasełka i wiersze oraz piosenki tematycznie związane ze świętem. Radość była ogromna i duże brawa ponieważ to dopiero początkujący artyści, a babcie i dziadkowie należą do wyrozumiałej publiczności. W imieniu gości jeden z dziadków podziękował dzieciom za występ i zachęcił do zaśpiewania piosenki, którą śpiewała cała sala. Uroczystość umilała muzyka, tańce oraz kawa i ciasto.