Publiczne Przedszkole w Serbach

Spotkanie z harcerzami

Grudzień 23rd, 2018

21 grudnia do przedszkola przybyli harcerze ze światełkiem betlejemskim.        W imieniu całej drużyny Białe tygrysy drużynowy złożył wszystkim świąteczne życzenia.

Światełko betlejemskie świeciło swoim blaskiem podczas dzielenia się opłatkiem, składania życzeń i w czasie uroczystego obiadu.

Charytatywna akcja świąteczna

Grudzień 23rd, 2018

16 grudnia sala wiejska w Serbach wypełniła się gośćmi.  W programie były jasełka wystawiane przez uczniów ze szkoły. Po nich koncert kolęd i pastorałek, w którym między innymi wystąpiły trzy i czterolatki z  przedszkola w Serbach. Dzieci zaśpiewały piosenkę pt. „Choinka”.

Mikołajki

Grudzień 9th, 2018

Dzieci od rana wyczekiwały mikołaja. Wielką niespodzianką był przyjazd Mikołaja strażaka wraz ze swoją świtą, żeby podziękować społeczności przedszkolnej za udział w Akcji ” Dla zwierzaka paczka od strażaka”.

Dzwoneczki Mikołaja w tym dniu rozległy się jeszcze raz. Z wielką radością przedszkolaki przywitały gościa. Przejęte, ale zdecydowanym krokiem podchodziły po odbiór paczki.

Teatrzyk

Listopad 19th, 2018

15 listopada wraz z pięciolatkami i sześciolatkami oglądaliśmy teatrzyk „Kurka złotopiórka”. Kurka musiała pokonać wiele trudności, żeby pomóc kogutkowi, ale dla przyjaciela robi się wszystko i dobro zawsze zwycięża.

Dyplomy za zbieranie kasztanów

Listopad 11th, 2018

Za udział w akcji „Kasztanobranie- pomagamy zwierzętom przetrwać zimę” dyplomy otrzymali:

z grupy koniczynek: Igor

z grupy stokrotek: Marcelina i Jakub

Gratulujemy!