Publiczne Przedszkole w Serbach

Teatrzyk

Listopad 19th, 2018

15 listopada wraz z pięciolatkami i sześciolatkami oglądaliśmy teatrzyk „Kurka złotopiórka”. Kurka musiała pokonać wiele trudności, żeby pomóc kogutkowi, ale dla przyjaciela robi się wszystko i dobro zawsze zwycięża.

Dyplomy za zbieranie kasztanów

Listopad 11th, 2018

Za udział w akcji „Kasztanobranie- pomagamy zwierzętom przetrwać zimę” dyplomy otrzymali:

z grupy koniczynek: Igor

z grupy stokrotek: Marcelina i Jakub

Gratulujemy!

Pasowanie na przedszkolaka.

Październik 18th, 2018

17 października odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Tego zaszczytu dostąpiły wszystkie dzieci trzy i czteroletnie. Świadkami tego ważnego wydarzenia byli rodzice, rodzeństwo dzieci, dziadkowie, babcie oraz zaproszeni goście Pani wójt i sołtys wsi Serby.

Dziękujemy rodzicom za zorganizowanie słodkiego poczęstunku.

W bibliotece

Październik 15th, 2018

Jeżeli dopisuje pogoda to w środę udajemy się do biblioteki w Serbach. Pani bibliotekarka stara się zainteresować dzieci literaturą dziecięcą. Odkrywamy też piękno jesieni w krótkich zajęciach plastycznych.

Wycieczka

Czerwiec 15th, 2018

12 czerwca odbyła się rodzinna wycieczka do Parku bajek w Karpaczu. Na dzieci czekało wiele atrakcji: między innymi słuchanie bajek w plenerze, zjazdy na pontonach, zabawy na placu zabaw. Pogoda nam dopisała a widok Śnieżki zachęcał do wyprawy w góry i oznajmiał, że wakacje już blisko.

Festyn rodzinny 24.05.2018 r.

Maj 25th, 2018

Już kolejny raz na naszym placu przedszkolnym odbył się festyn rodzinny. Pogoda dopisała, a dmuchany zamek zachęcał do zabaw na świeżym powietrzu. Na początku dzieci zaprezentowały program artystyczny z okazji Święta Mamy i Taty, a następnie trwały zmagania sportowe: przeciąganie liny, sztafeta, wbijanie gwoździ na czas i inne konkurencje. Miłym akcentem było piknikowanie, konsumowanie ciasteczek i napojów, a także życzenia i prezenty. To były miło spędzony czas rodziców z dziećmi.